İkili diplom proqramı çərçivəsində Türkiyədə təhsil alan ADAU tələbələri futbol yarışında iştirak edib
Azərbaycan Dövlət Aqrar Universiteti (ADAU) və Türkiyənin Ege Universiteti arasında həyata keçirilən beynəlxalq İkili diplom proqramı çərçivəsində Ege Universitetində təhsil alan ADAU tələbələri futbol yarışında iştirak ediblər.
ADAU tələbələri Ege Universitetinin rektoru Necdet Budak və komandası ilə qarşılaşıblar.
Sonda xatirə şəkli çəkdirilib.
İkili diplom proqramı çərçivəsində Türkiyədə təhsil alan ADAU tələbələri futbol yarışında iştirak edibİkili diplom proqramı çərçivəsində Türkiyədə təhsil alan ADAU tələbələri futbol yarışında iştirak edibİkili diplom proqramı çərçivəsində Türkiyədə təhsil alan ADAU tələbələri futbol yarışında iştirak edibİkili diplom proqramı çərçivəsində Türkiyədə təhsil alan ADAU tələbələri futbol yarışında iştirak edibİkili diplom proqramı çərçivəsində Türkiyədə təhsil alan ADAU tələbələri futbol yarışında iştirak edibİkili diplom proqramı çərçivəsində Türkiyədə təhsil alan ADAU tələbələri futbol yarışında iştirak edibİkili diplom proqramı çərçivəsində Türkiyədə təhsil alan ADAU tələbələri futbol yarışında iştirak edibİkili diplom proqramı çərçivəsində Türkiyədə təhsil alan ADAU tələbələri futbol yarışında iştirak edib