"Bitkiçilik və heyvandarlıqda təbii resurslardan dayanıqlı istifadə" mövzusunda Respublika elmi-praktik konfransının materialları toplu şəklində dərc olunub.
24 oktyabr 2024-cü il tarixlərində Azərbaycan Dövlət Aqrar Universitetinin (ADAU) təşkilatçılığı və Azərbaycan Respublikası Kənd Təsərrüfatı Nazirliyinin tabeliyində Aqrar Tədqiqatlar Mərkəzi, Aqrar Xidmətlər Agentliyi, Kənd Təsərrüfatı Nazirliyinin Elm, təhsil və insan resursları şöbəsi, Bitkiçiliyin təşkili və monitorinqi şöbəsi, Meyvəçilik və tərəvəzçilik şöbəsi, Torpaqdan istifadəyə nəzarət şöbəsi və FAO-nun Azərbaycandakı Tərəfdaşlıq və Əlaqələndirmə Ofisinin birgə tərəfdaşlığı ilə keçirilən "Bitkiçilik və heyvandarlıqda təbii resurslardan dayanıqlı istifadə" mövzusunda Respublika elmi-praktik konfransının materialları toplu şəklində dərc olunub.
Aşağıdakı linkə daxil olaraq tanış ola bilərsiniz.