Tələbələr arasında şahmat turniri keçirilib
Azərbaycan Dövlət Aqrar Universiteti (ADAU) Tələbə Həmkarlar İttifaqı Komitəsi (THİK) nəzdində fəaliyyət göstərən "İdman və oyun" klubunun təşkilatçılığı ilə şahmat turniri keçirilib.
Turnirdə ADAU-nun Tərbiyə işləri üzrə prorektoru Aidə Qasımova, Tələbə Həmkarlar İttifaqı Komitəsi sədri İbrahim Qasımov, "Təhsil" Respublika İdman Mərkəzinin (RİM) Gəncə şəhər 2 nömrəli uşaq gənclər idman şahmat məktəbinin direktoru Asif Həsənov, əməkdar məşqçi Elçin Axundov və universitetin tələbələri iştirak ediblər.
Yekunda çıxış edən Aidə Qasımova 2 nömrəli uşaq Gənclər idman şahmat məktəbinin rəhbərliyinə yaradılan şəraitə görə təşəkkürünü bildirib. Eyni zamanda qalib olan, turnirdə fəal iştirak edən tələbləri təbrik edərək, ictimai-sosial həyatlarında uğurlar arzu edib.
Sonda tələbələrə fəxri fərman və mükafatlar təqdim edilib.
Tələbələr arasında şahmat turniri keçirilibTələbələr arasında şahmat turniri keçirilibTələbələr arasında şahmat turniri keçirilibTələbələr arasında şahmat turniri keçirilibTələbələr arasında şahmat turniri keçirilib