Yaradıcılıq, innovasiya və sahibkarlıq təşəbbüsü proqramının infosessiyası keçirilib
Azərbaycan Dövlət Aqrar Universitetində (ADAU) ADA Universitetinin və ADA Universiteti fondunun təşkilatçılığı ilə Yaradıcılıq, innovasiya və sahibkarlıq təşəbbüsü proqramının infosessiyası baş tutub.
İnfosessiyanın açılışını ADA Universitetinin prorektoru Vəfa Kazdal edərək, proqramın fəaliyyəti və tələbələr üçün regionda yaradılacaq fürsətlərdən bəhs edib.
Tədbirdə Mədəniyyət Nazirliyinin Yaradıcı sənayelər və rəqəmsal inkişaf şöbəsinin müdiri Rəşad Əzizov, ADA Universitetinin professoru Rəşad Əliyev və "Paşa Holdinq"in Maliyyə departamentinin direktoru Elvin Əlizadə iştirak ediblər.
Sonda tələbələrin sualları cavablandırılıb.
Yaradıcılıq, innovasiya və sahibkarlıq təşəbbüsü proqramının infosessiyası keçirilibYaradıcılıq, innovasiya və sahibkarlıq təşəbbüsü proqramının infosessiyası keçirilibYaradıcılıq, innovasiya və sahibkarlıq təşəbbüsü proqramının infosessiyası keçirilibYaradıcılıq, innovasiya və sahibkarlıq təşəbbüsü proqramının infosessiyası keçirilib